Chcesz, żeby Twój samochód prezentował się spektakularnie? Zależy Ci na tym, aby zapewnić mu jednocześnie dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi? W takim przypadku skorzystaj z oferty auto detailingu!

 

Dzisiaj coraz więcej kierowców decyduje się na auto detailing. To usługa, która poleca na kompleksowym czyszczeniu, renowacji, a także konserwacji auta, w tym zarówno jego zewnętrznej części, czyli karoserii, kół czy lamp, jak również wnętrza.

Car czy też auto detailing to propozycja przeznaczona dla każdego kierowcy – dzięki tym procesom samochód nie tylko może lepiej się prezentować, ale również uzyska dodatkowe zabezpieczenie, a także będzie mógł na dłużej zachować swoją wysoką wartość.

Jakie usługi w ramach auto detailingu warto wybrać?

Auto detailing obejmuje szeroką gamę różnych czynności, które prowadzone są z zewnątrz pojazdu i wewnątrz niego, dlatego też dzielone są na detailing zewnętrzny oraz wewnętrzny.

W ramach detailingu zewnętrznego wykonuje się między innymi:

  • dokładne mycie samochodu – usunięcie wszelkich zanieczyszczeń
  • polerowanie powłoki lakierniczej – z użyciem past poleskich, maszyn do polerowania, pozwala na usunięcie ryz, żerów i innych niedoskonałości
  • woskowanie lakieru – woskowanie na mokro oraz na sucho
  • nakładanie powłok ceramicznych na karoserię – zapewniają dodatkową ochronę i poprawiają estetykę pojazdu, na przykład przez uzyskanie „efektu lustra”

W ramach detailingu wewnętrznego wykonuje się między innymi:

  • pranie tapicerki i kompleksowe czyszczenie wnętrza – usuwanie zanieczyszczeń
  • wymiana tapicerki na nową – można zastosować tapicerki materiałowe, ze skóry ekologicznej
  • wymiana innych elementów wnętrza – elementów plastikowych i metalowych
  • dodatkowe oświetlenie wnętrza – z wykorzystaniem efektownych źródeł światła LED

Prace w powyższym zakresie mogą zaoferować swoim klientom różne serwisy specjalizujące się w świadczeniu usług auto detailingu. Wybrane z tych czynności można wykonać także samodzielnie, aby auto prezentowało się jeszcze lepiej!